Portale randkowe są naprawdę dobre do znalezienia poważnego związku

Jeśli chcesz poznać kogoś wyjątkowego, darmowe portale randkowe dla singli są obecnie najpopularniejszym sposobem na zrobienie tego. Trudno pokonać wygodę przeglądania potencjalnych randek online w domu, a z pewnością są one o wiele wygodniejsze niż zbliżanie się do przypadkowych ludzi na wolności. I bez względu na to, czego szukasz, czy jest to długotrwały związek, czy zwykła zabawa, masz mnóstwo różnych opcji najlepszych portali randkowych do wyboru.

Portale randkowe są naprawdę dobre do znalezienia poważnego związku


Ranking portali randkowych

Randker
Ocena: 4.8/5
1375 głosów
⭐⭐⭐⭐⭐

Zobacz
Bardzo bezpieczne

Zalety portalu

✅ Aktualnie darmowa rejestracja
✅ Wysoki odsetek kobiet (ponad 60%)
✅ Wiele osób znajduje idealnego partnera dzięki funkcji „testu osobowości”
✅ Najwyższe bezpieczeństwo danych (specjalna autorska technologia)
✅ Zwycięzca testu redakcji i użytkowników w kategorii „darmowy portal randkowy„
📈 W tym tygodniu dołączyło: 842 kobiet, 562 mężczyzn
onlyflirts
Ocena: 4.7/5
1186 głosów
⭐⭐⭐⭐⭐

Zobacz
Bardzo bezpieczne

Zalety portalu

✅ Szybkie poznawanie nowych osób
✅ Idealna dla osób unikających zaangażowania
✅ Bardzo duża baza użytkowników
📈 W tym tygodniu dołączyło: 637 kobiet, 406 mężczyzn
dirtymuffin
Ocena: 4.5/5
918 głosów
⭐⭐⭐⭐

Zobacz
Bardzo bezpieczne

Zalety portalu

✅ Portal dla osób chcących stałych jak i szybkich relacji
✅ Spora ilość użytkowników
✅ Jeden z popularniejszych produktów na rynku ostatnich lat
📈 W tym tygodniu dołączyło: 511 kobiet, 318 mężczyzn

Ale decyzja, od czego zacząć, może być przytłaczająca. Wziąłem pod uwagę wszystko, od puli randkowej każdej usługi, przez to, czy zapewnia ona codzienne dopasowania, po to, czy jest to darmowa aplikacja, czy usługa płatna. Nowa osoba, która dokładnie pasuje do Twojego profilu randkowego, z pewnością się pojawi.

Oto przegląd najlepszych portali randkowych za darmo na rynku. Moje rekomendacje opierają się przede wszystkim na moich własnych doświadczeniach na arenie randek internetowych jako kobiety, z kilkoma wrażeniami ustnymi od przyjaciół dorzuconymi na dokładkę.

Więc na co czekasz? Zarejestruj się w tych najlepszych portalach lub aplikacjach randkowych, zacznij rozmawiać i zmaksymalizuj swoje szanse na spotkanie partnera.

Strony randkowe, a znalezienie odpowiedniego partnera

Randki w prawdziwym życiu znów stały się opcją (choć nadal denerwującą). Pandemia mogła zmienić randki na zawsze, ale jedno nie zmieniło się: poznawanie ludzi może być naprawdę trudne.

Każda osoba, która była singlem i szukała miłości w pewnym momencie (czytaj: w zasadzie wszyscy) wie, że znalezienie kogoś, kto aktywnie chce długoterminowego związku w porównaniu z seksem, może wydawać się prawie niemożliwe i nieznacznie zniszczyć twoją wiarę w miłość. Chociaż portale randkowe bez rejestracji oferują miejsce do poznawania ludzi, w rzeczywistości spotkanie z tą osobą, która chce tego samego rodzaju relacji co ty, sprawia, że ​​​​cała igła w wyszukiwaniu stogu siana wygląda jak pestka.

Wszystko to do powiedzenia, aplikacje lub inne, znalezienie Twojej osoby zajmuje trochę czasu. Jednak jest nadzieja — aplikacje i portale randkowe darmowe nie są stricte swobodną przestrzenią randkową, za którą czasami się je przedstawia. W ciągu ostatniego roku ludzie ustawiali priorytety, co oznacza, że ​​mniej dbają o powierzchowne cechy, a bardziej o znalezienie prawdziwej miłości i kompatybilności. Ta zmiana znajduje również odzwierciedlenie w portalach randkowych za darmo — coraz więcej z nich zawiera dedykowane sekcje dotyczące intencji bezpośrednio w Twoim profilu — w tym na zawsze przyjaznym Tinderze.

Więc jeśli jesteś gotowy na pewne zaangażowanie i nie wiesz, gdzie znaleźć te randki, lub po prostu potrzebujesz zestawienia, które portale i aplikacje randkowe są najlepsze dla każdego, wiedz, że masz więcej opcji niż Badoo i Tinder.

Czy naprawdę można zakochać się w kimś przez Internet?

Długoterminowy potencjał darmowych portali randkowych wciąż budzi wątpliwości. Istnieją jednak dowody na to, że relacje, które rozpoczęły się online, mogą mieć silniejsze podstawy niż te, które rozpoczęły się offline. Badanie z 2017 roku, cytowane w MIT Technology Review, wykazało, że osoby, które spotykają się online, są bardziej kompatybilne i mają większe szanse na zdrowe małżeństwo, jeśli zdecydują się na związek. Ankieta przeprowadzona przez Pew Research Center pod koniec 2019 roku wykazała, że ​​3 na 10 Amerykanów korzystało z portalu randkowego lub aplikacji, a 12% Amerykanów było w związku małżeńskim lub zaangażowanym związku z kimś poznanym z aplikacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o małżeństwo, czy nie, randki online wydają się być dobrym przepisem na satysfakcjonujący, długotrwały związek.

Nikt nie twierdzi, że randki online są zmienną, która zmienia wszystko, ale badania wskazują na fakt, że ludzie, którzy rejestrują się na portalach randkowych wymagających przemyślanych odpowiedzi, są bardziej skłonni do ustatkowania się.

Zobacz: pandemia, która sprawiła, że ​​zapraszanie nieznajomych, by się walić i zostawiać, było nie-nie. Wzrost liczby rejestracji na portalach randkowych w 2020 roku — z powodu zwykłej nudy lub wymuszonej świadomości, że całkiem fajnie byłoby co noc łyżkować — matematycznie zwiększył Twoje szanse na spotkanie kogoś wyjątkowego.

Niektóre pierwsze randki powróciły do ​​swoich naturalnych środowisk (słabo oświetlony bar z gównianym piwem) zamiast funkcji awaryjnych randek wideo uruchamianych przez wiele aplikacji podczas kwarantanny, ale wiele osób wciąż nie może wypróbować pierwszej randki przez rozmowę wideo. Zasadniczo w dzisiejszych czasach istnieje wiele różnych sposobów na znalezienie miłości przez Internet.

Jak zmieniła się scena randek online od początku pandemii

Covid zmienił randki na zawsze i z powodów, które wykraczają poza „ Jestem w pełni zaszczepiony ”, staje się podniecający. Umiejętności komunikacyjne musiały ewoluować w roku, w którym większość kontaktów międzyludzkich była ułatwiona za pośrednictwem ekranu. Ludzie wcześnie nauczyli się wyrażać swoje granice i prowadzić poważne rozmowy (np. o dystansie społecznym). Covidowy lęk stał się naturalnym początkiem rozmowy i uniwersalnym sposobem na nawiązanie więzi.

Chociaż możesz spotykać się osobiście, wirtualne pierwsze randki są nadal stałą częścią procesu selekcji ludzi. Więcej samotnych osób może teraz czuć się bardziej komfortowo, zagłębiając się w głębsze tematy z kimś, kogo poznali online – świetna rzecz dla poważnych łowców związków, jeśli to prawda. Tinder uważa, że ​​uczciwość zostanie zachowana, gdy wszystko wróci do normy, i miejmy nadzieję, że agresywnie napaleni ludzie nadal będą się eliminować. Przynajmniej izolacja mogła po prostu sprawić, że więcej osób zda sobie sprawę, że mogą pragnąć więcej towarzystwa niż wezwania do łupu, lub są gotowi być z tobą szczerzy, jeśli to wszystko, czego pragną. Tinder mówi, że więcej randkowiczów jest otwartych na „zobaczenie, jak się sprawy mają” niż przed rozpoczęciem pandemii. Oznacza to, że możesz mieć więcej szczęścia w znalezieniu czegoś poważnego w aplikacji randkowej, która w przeszłości miała reputację przypadkowych związków i połączeń.

Osoby rozwiedzione i osoby samotnie wychowujące dzieci mają szczególnie wysoki niewykorzystany potencjał w internetowych portalach randkowych bez rejestracji. Bycie w grupie powyżej 60 roku życia może oznaczać, że więcej osób w Twoim wieku jest już poza rynkiem — ale randki online mogą udowodnić, że pula portali randkowych dla seniorów nie jest tak ponura, jak myślisz, nawet jeśli lokalna jest. Ludzie powyżej 50 roku życia mają przewagę nad młodszą grupą: wiele osób w wieku 20 i 30 lat po prostu nie jest gotowych na ustatkowanie się. Z doświadczeniem życiowym i możliwymi wcześniejszymi małżeństwami na swoim koncie, starsi randkowicze znają czerwone flagi i wiedzą, czego chcą. Jak jedna osoba w wątku Reddit z r/datingoverfifty sugeruje, że jeśli chcesz się zaangażować, portal randkowy z wysoką barierą wejścia — taki jak Sympatia, Badoo lub Tinder — może pomóc w wyeliminowaniu osób, które nie zamierzają płacić wysokiej miesięcznej ceny tylko po to, by się bawić.

Co sprawia, że ​​portal randkowy jest lepszy dla związków?

Czy musimy w ogóle zastanawiać się, dlaczego Tinder to strzał w dziesiątkę? Czy przedstawianie się prawie każdej osobie w promieniu 10 mil jest warte stereotypowego biografii cytującego Biuro lub to, że „nie szukają zaangażowania”? Jasne, Tinder ma swój udział w tych szczęśliwych historiach sukcesu, ale jest to także portal randkowy za darmo, w której rozkwitają duchy, bułka tarta i każdy inny zniechęcający trend randkowy.

Single, którzy jak najszybciej szukają czegoś poważnego, mogą być sfrustrowani stronami randkowymi, które oferują tylko ograniczoną liczbę dopasowań dziennie. Ale wybieranie witryn, które zmuszają cię do wybiórczości, naprawdę zwiększa skupienie się na tym, czego naprawdę szukasz w idealnym dopasowaniu i przybliża cię do statusu kajdanek.

W przypadku randkowiczów online, którzy chcą mieć możliwość przeglądania puli randek, musisz poszukać szczegółowych, energicznych profili, które dają wszechstronne wyobrażenie o tym, z kim się komunikujesz. Aplikacje i strony randkowe, które kierują wyszukiwaniem za pomocą wyników zgodności opartych na kwestionariuszach — takich jak Sympatia i Badoo — mogą zapewnić lepsze wyczucie kierunku w wyszukiwaniu niż aplikacje oparte na lokalizacji, takie jak Tinder. Poza tym zobaczenie rzeczywistego numeru zgodności dołączonego do czyjegoś profilu ma po prostu większy sens niż okazjonalne rzucanie „najlepszymi typami”, z którymi wydaje się, że nie masz nic wspólnego.

Autor: Katarzyna Wojtasik

Warszawianka, która uwielbia podróże oraz pisanie. Kocham poznawać nowe osoby i nawiązywać znajomości. Przetestowałam wiele portali i aplikacji randkowych oraz opisałam i zrecenzowałam na Randkaweb.pl.


Ranking portali randkowych

Randker
Ocena: 4.8/5
1375 głosów
⭐⭐⭐⭐⭐

Zobacz
Bardzo bezpieczne

Zalety portalu

✅ Aktualnie darmowa rejestracja
✅ Wysoki odsetek kobiet (ponad 60%)
✅ Wiele osób znajduje idealnego partnera dzięki funkcji „testu osobowości”
✅ Najwyższe bezpieczeństwo danych (specjalna autorska technologia)
✅ Zwycięzca testu redakcji i użytkowników w kategorii „darmowy portal randkowy„
📈 W tym tygodniu dołączyło: 842 kobiet, 562 mężczyzn
onlyflirts
Ocena: 4.7/5
1186 głosów
⭐⭐⭐⭐⭐

Zobacz
Bardzo bezpieczne

Zalety portalu

✅ Szybkie poznawanie nowych osób
✅ Idealna dla osób unikających zaangażowania
✅ Bardzo duża baza użytkowników
📈 W tym tygodniu dołączyło: 637 kobiet, 406 mężczyzn
dirtymuffin
Ocena: 4.5/5
918 głosów
⭐⭐⭐⭐

Zobacz
Bardzo bezpieczne

Zalety portalu

✅ Portal dla osób chcących stałych jak i szybkich relacji
✅ Spora ilość użytkowników
✅ Jeden z popularniejszych produktów na rynku ostatnich lat
📈 W tym tygodniu dołączyło: 511 kobiet, 318 mężczyzn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *